Zwroty

Zwroty

 

Mamy ogromną nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu, ale jeśli nie podoba ci się zakupiony produkt, nie martw się, możesz zwrócić go nam w ciągu 30 dni od otrzymania towaru.

Zwrócona wysyłka nie podlega zwrotowi.

Zwracane produkty muszą spełniać następujące warunki, zanim będą mogły:
Towary nie mogą być używane;
Towar nie może zostać uszkodzony lub poplamiony;
Towar musi zostać zwrócony w oryginalnym opakowaniu;
Produkty mogą być użyte do drugiej sprzedaży.

Wada / uraz
W przypadku każdego przedmiotu, który jest wadliwy lub uszkodzony w dniu przyjazdu, należy załączyć opis problemu i uszkodzone zdjęcia. Niedodanie tych informacji do prośby o zwrot może spowodować opóźnienie w procesie zwrotu kosztów, ponieważ nasz zespół skontaktuje się z Tobą przed ich zatwierdzeniem.

Utracone towary
Jeśli nie otrzymałeś swoich produktów przez długi czas, skontaktuj się z naszym centrum obsługi klienta na czas, a my wyślemy ci ponownie lub zwrócą ci pieniądze.

Czas przetwarzania
Gdy produkty zostaną zwrócone do naszego magazynu, nasz zespół zwrotu może potrwać od 5 do 21 dni roboczych w celu przetworzenia zwrotu. Po przetworzeniu zwrotu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zwrotu. Zwróć środki na pierwotne konto. Czas nadejścia zwrotu pieniędzy zależy od banku, który wydał kartę, a zwrot może potrwać od 2 do 5 dni roboczych w celu przetworzenia i wyświetlenia na rachunku.