Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Dziękuję za wspieranie ModaEtui. Kupując w naszych sklepach, stworzyliśmy niniejszą Politykę prywatności, aby chronić twoje dane osobowe. Jest to w rzeczywistości umowa, która reguluje korzystanie z naszych usług.

Gromadź, używaj i przechowuj dane osobowe

1.1 Dane osobowe, które zbieramy

W zależności od wybranych produktów i usług zbieramy dane osobowe od Ciebie lub od Ciebie.

Dane, które podasz
Gromadzimy dane osobowe, które podajesz, korzystając z naszych produktów i usług lub w inny sposób wchodząc w interakcje z nami podczas tworzenia konta, na przykład podczas wypełniania informacji o koncie, kontaktowania się z nami, udziału w ankietach online, korzystania z naszej pomocy online lub korzystania z Internetu narzędzia czatu.

Dane od użytkowników końcowych
Nasza aplikacja może korzystać z plików lub danych przechowywanych na urządzeniu. Jeśli chcesz uniemożliwić naszej aplikacji dostęp do danych telefonu, możesz zresetować uprawnienia w telefonie.

1.2 Jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe

Zasadniczo używamy danych osobowych do dostarczania, ulepszania i rozwijania naszych produktów i usług, komunikowania się z Tobą, dostarczania ukierunkowanych reklam i usług oraz ochrony nas i naszych klientów.

Dostarczaj, ulepszaj i rozwijaj nasze produkty i usługi
Używamy danych osobowych, aby pomóc nam w dostarczaniu, ulepszaniu i rozwijaniu naszych produktów i usług. Może to obejmować wykorzystanie danych osobowych do celów takich, jak pełny proces zakupowy, poprawa doświadczenia użytkownika, analiza danych, badania i audyt.

Komunikować się z tobą
Za Twoją uprzednią wyraźną zgodą możemy wykorzystywać dane osobowe do wysyłania informacji marketingowych o naszych własnych produktach i usługach, komunikowania się z Tobą o Twoim koncie lub transakcji i informowania o naszych zasadach i warunkach. Jeśli nie chcesz już otrzymywać e-maili w celach marketingu bezpośredniego, skontaktuj się z nami, aby zrezygnować.

Promuj bezpieczeństwo
Jeśli wyraźnie się z tym zgodzisz, możemy zastosować pewne środki techniczne w celu ochrony twoich danych osobowych, aby pomóc w zweryfikowaniu normalnych działań Twojego konta i użytkowników oraz w promowaniu bezpieczeństwa danych i bezpieczeństwa poprzez monitorowanie oszustw i śledzenie podejrzanych lub potencjalnie nielegalnych działań. lub naruszać nasze warunki lub zasady.

1.3 Jak przechowujemy Twoje dane osobowe
Możemy podjąć środki techniczne w celu zapewnienia, że ​​twoje dane osobowe są kompletne i dokładne, takie jak pliki cookie i podobne technologie. Możemy zachować zapisy dotyczące przetwarzania danych osobowych przez dziesięć lat, jeśli wyraźnie wyrazisz na to zgodę z góry.

Twoje prawa
Podejmujemy uzasadnione kroki w celu zapewnienia, że ​​twoje dane osobowe są dokładne, kompletne i aktualne. W oparciu o ochronę Twojej prywatności masz następujące prawa:

Masz prawo skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się, czy Twoje dane osobowe są przetwarzane. W takim przypadku masz prawo dostępu do danych osobowych i informacji.

Masz prawo skontaktować się z nami w celu poprawienia lub usunięcia Twoich niedokładnych danych osobowych. Do celów przetwarzania masz także możliwość uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez podanie dodatkowych instrukcji.

Aby chronić prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możemy poprosić Cię o dostarczenie danych, abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość i prawo dostępu do takich danych, a także wyszukiwać i podawać dane osobowe, które utrzymujemy.

Dziecko
Potwierdź, że zgadzasz się z tym oświadczeniem o ochronie prywatności, masz co najmniej 16 lat lub masz upoważnienie opiekuna. Jeśli okaże się, że dzieci w wieku poniżej 16 lat przekazały nam dane osobowe, prosimy o natychmiastowy kontakt.

Dane osobowe
Przekażemy określone dane osobowe partnerom strategicznym, którzy współpracują z nami w celu świadczenia naszych produktów i usług lub pomagają nam w sprzedaży produktów klientom. Dane osobowe będą przekazywane nam przez te firmy wyłącznie w celu świadczenia lub ulepszania naszych produktów, usług i reklam; nie będzie udostępniany stronom trzecim w celach marketingowych bez Twojej wyraźnej uprzedniej zgody.

Bezpieczeństwo informacji
Używamy technologii dźwięku, zarządzania i zabezpieczeń fizycznych zaprojektowanych w celu ochrony i zapobiegania nieautoryzowanemu dostępowi do twoich danych i korzystania z danych, które zbieramy. Na przykład, dostęp do twoich danych osobowych jest ściśle ograniczony do naszych administratorów danych, procesorów danych i pracowników ochrony danych, którzy potrzebują dostępu do tych danych w celu wykonywania przypisanych im obowiązków służbowych. Ustanowiliśmy system odzyskiwania danych, aby zapobiec uszkodzeniu, utracie, manipulacji i nieautoryzowanemu wyciekowi danych przez zautomatyzowane technologie.

Zmiany w niniejszym oświadczeniu o prywatności
Od czasu do czasu możemy aktualizować naszą politykę prywatności w celu odzwierciedlenia nowych lub odmiennych praktyk ochrony prywatności. Powiadomimy naszych klientów, gdy wprowadzimy istotne zmiany w naszej polityce prywatności. Zmiany w polityce prywatności są ważne, aby zapewnić twoje prawa do danych osobowych. W związku z tym zalecamy, aby regularnie sprawdzać politykę prywatności online.