Dostawa

Dostawa

Koszty transportu
Wszystkie przedmioty zakupione w naszym sklepie otrzymają bezpłatną wysyłkę.

Metoda mailingowa
Dostarczamy paczki za pośrednictwem międzynarodowych firm kurierskich, w tym UPS, FedEx, DHL, Epack i Hongkong Post. Wybieramy najbardziej odpowiedni środek transportu w oparciu o miejsce docelowe twojego zamówienia. Przyjazne przypomnienie: jeśli pakiet zawiera zbyt wiele produktów, możemy wydać wiele pakietów.

czas dostawy
Zamówienie składa się z dwóch części: przetwarzania i dostawy
Przetwarzanie = Zajmuje 1-2 dni robocze, aby sprawdzić zamówienie, potwierdzić płatność i zweryfikować swój adres, gdy otrzymamy od nas zamówienie.
Pamiętaj, że nie będziemy przetwarzać Twojego zamówienia w weekendy lub święta. Dlatego prosimy o przesłanie zamówienia na kolejne 1-2 dni robocze.

Czas pakowania = Po zrealizowaniu zamówienia prześlemy potwierdzenie do magazynu. Następnie, jeśli twoje zamówienie jest nadal w magazynie, twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli produkt nie ma w magazynie, zostaniesz poinformowany o innym czasie.

Rzeczywisty czas dostawy = czas wymagany przez firmę dostarczającą do dostarczenia pakietu.

Ogólnie rzecz biorąc, standardowy transport trwa około 5-12 dni roboczych.

Należy pamiętać, że na czas wysyłki może mieć wpływ wiele czynników i może to powodować opóźnienia pocztowe. Jeśli nie możesz odebrać paczki w oczekiwanym czasie, powiadom nas.

Śledzenie zamówienia
Po wysłaniu zamówienia wyślemy Ci wiadomość e-mail z numerem przesyłki oraz linkiem do strony internetowej operatora. Możesz wprowadzić unikalny numer śledzenia, by sprawdzić lokalizację zamówienia. Pamiętaj, że jeśli go nie znalazłeś, poczekaj chwilę, zanim sprawdzisz. Lub jeśli masz zarejestrowanych członków naszej strony internetowej, możesz również sprawdzić lokalizację pakietu w szczegółach zamówienia na swoim koncie.